Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Ako schudnúť, aby ti nezmizli prsia?

Stačí dodržiavať naše rady

chest_workout@2xAk je na procese chudnutia niečo naozaj smutného okrem zmeny jedálnička, je to zmenšenie hrudníka. Práve prsia schudnú pri zhadzovaní kíl ako prvé. My ale vieme, ako tomu zabrániť. 

Každá žena sa rada cíti ženou a najhoršie je, keď ju o jej ženské zbrane niekto pripraví. Paradoxné je, že to môžeš byť ty sama a tiež tvoja snaha schudnúť. Pri chudnutí totiž prsia zmiznú ako prvé a až potom sa začnú meniť ostatné časti tela. 

Tomu, aby ti poprsie dočista zmizlo alebo aby sa radikálne zmenšilo, sa dá ale zabrániť, len musíš vedieť ako na to. Ideálne je začať cvičiť cviky na posilnenie hrudníka. Ak budeš obojručne dvíhať ľahkú činku, prsia ti určite nezmiznú. Sú ale aj ďalšie cviky, ako tomu zamedziť. 

 

S Kardio to nepreháňaj

Kardio cvičenie je určite zdraviu prospešné a má pozitívny vplyv na metabolizmus. Pokiaľ si na to zvyknutá, pokojne ho praktizuj. Rob tak ale len maximálne trikrát týždenne štyridsaťpäť minút. Neuškodí, keď zvolníš tempo. 

Skús rovno zabudnúť aj na silový tréning. Z prílišného posilňovania by sa z teba mohol stať postavou muž a to iste nechceš. Daj prednosť pokojne behu. Ak zvolíš stroje, dávaj si menšie záťaže. Z väčších ťa akurát bude bolieť druhý deň celé telo. 

 

Chudni pomaly

To, že schudneš rýchlo ešte neznamená, že je to dobré. Ďaleko lepšie je chudnúť prirodzene a pomaly. Máš potom menšiu šancu, že sa ti pôvodné kilá vrátia dvojnásobne. Optimálne je zhodiť tak kilo a pol až dve za týždeň. Viac už nie je zdravé.

Neuškodí, keď tvoju ženskosť sem tam podporíš. Existujú potraviny, ktoré sú bohaté na estrogén, teda ženský hormón. Obsiahnutý je potrebné v ľanových a sezamových semienkach, cícer, tekvicu, cesnaku alebo fazule. Skús niečo z toho začať jesť pravidelne a uvidíš, ako rýchlo ťa to dostane nielen do psychickej pohody. Ak si nevieš rady, mrkni do našej sekcie jedálničky.

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein