Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Buď krásna na tele i v duši

S kolagénom to pôjde raz dva

collagen@2xPrečo brať kolagén? Dôvodov máš hneď niekoľko. Okrem toho, že regeneruje telo po cvičení, znižuje tvorbu vrások, tak napomáha tiež rastu nechtov a vlasov. Pokiaľ s kolagénom ešte len začínaš, snaž sa ho brať pravidelne. Uvidíš, že výsledky sa dostavia čo by dup.

Ver tomu, že kolagén z teba urobí ešte väčšiu mačku. Pravda, tie už v tele nejaký máš. Je to totiž proteín, ktorý nájdeš v kostiach, svaloch, šľachách i nervoch. Tvoja koža je pružná práve kvôli nemu. S pribúdajúcim vekom ale jeho produkcia baní a preto nie je od veci ho dopĺňať. 

Medzi dvadsiatimi až tridsiatimi rokmi veku koža stráca približne 1% kolagénu ročne. Keď ho máš nedostatok, môžu sa ti ľahšie tvoriť vrásky a to nechce žiadna baba. Práve preto v osemdesiatich rokoch veku človeka telo produkuje o 75% menej kolagénu. Čím skôr s ním začneš, tým lepšie pre teba.

 

Kolagén z teba urobí mačku

Okrem iného sa ti s jeho užívaním zlepší vlasy a nechty a pokožka bude zdravšia. Ak trpíš na zažívacie ťažkosti, ver, že aj s tým ti pomôže. Časom sa ti skvalitní spánok a stresové situácie už ťa nebudú rozhadzovať. Kolagén je vždy lepšie brať dlhodobo a nevysádzať ho. 

Po ôsmich týždňoch už uvidíš výsledky, na ktoré si rozhodne počkaj. Za predpokladu, že sa chystáš schudnúť alebo si len sformovať postavu, je pre teba kolagén ideálnym riešením. Je totiž skvelý na regeneráciu organizmu po športovom výkone. 90% spojivových tkanív je naozaj tvorené kolagénom. 

 

Po cvičení je to najlepší parťák

Keď si ho dáš po hodine strávenej vo fitku, bude sa ti oveľa lepšie zaspávať. Už nikdy nebudeš pociťovať to otravné pnutie svalov alebo neznesiteľnú bolesť potom, čo slezeš z rotopedu. Tvoje telo ho navyše rýchlo vstrebe a doplní tak bielkoviny, ktoré sa rozložili počas pohybu. 

Nie je teda celkom o čom premýšľať. Branie kolagénu má totiž len a len výhody. Za dlhšiu dobu užívania budeš fit nielen vnútri, ale aj zvonku. Stavíme sa, že nemálo dievčat okolo teba tento doplnok stravy už berie, pretože sa jednoducho chcú cítiť dobre.

Preto sme pre teba vyvinuli prémiový nápoj BEAUTY BOMB s príchuťou melónu a WOMEN BOOSTER s príchuťou citrónu. Nielenže príjemne chutí, ale je nadupaný tým najlepším pre zdravú a krásnu pleť, vlasy, nechty a v neposlednom rade pre zdravé kĺby!

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein