Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Nová kolekcia ŠPORT od Pinky Protein

Športová kolekcia

Dočkali ste sa! Dlho sme to odkladali, ale je to tu a my vám s radosťou predstavujeme novú kolekciu Pinky Protein SPORT, ktorá spája módne trendy a funkčné oblečenie do jedného. Ak milujete športy, ako je beh, joga alebo fitness, tak vďaka týmto módnym, funkčným kúskom sa budete pri pohybe cítiť úplne skvele.

Celá kolekcia sa nesie v tóne tyrkysovej farby, ktorá je zmesou zelenej a modrej. Názov tejto farby je odvodený od tyrkysu, kameňa, ktorý bol pre staré civilizácie posvätný, prinášajúce šťastie a ochranu. A rovnako tak by táto farba mala pôsobiť aj na vás, pretože symbolizuje lásku, radosť, optimizmus a tvorivé schopnosti.

Pre kolekciu bol vybraný materiál z Talianska. Jedná sa o športový polyester, ktorý bol následne ošetrený kúpelí v striebornom roztoku (mimo legíny, ktoré sú v mate, na rozdiel od podprsenky a tričká, ktoré vďaka striebru majú lesklý vzhľad). Materiál tak získal antibakteriálne účinky a zároveň pohlcuje zápach, čo oceníme asi každá. Navyše celá kolekcia je potlačená sublimačným tlačou a je na nej stvárnené naše logo.

Každý kúsok z kolekcie prechádza spracovaním od návrhu grafiky, zasadenie do strihu, tlače, strihanie ručnými nožnicami a šitím krajčírky.

ŠPORTOVÉ PODPRSENKA

Športová kolekcia značky Pinky Protein prináša perfektne padnúcu športovú podprsenku s vnútornými švami. Podprsenka je skoro hladká, vďaka čomu sa stane vašou druhou kožou, perfektne sedí a drží tvar poprsia. Tyrkysová farba jej dodáva úplne jedinečný vzhľad.

ŠPORTOVÉ TRIKO

Športové tričko Pinky Protein je navrhnuté, tak aby splnilo všetky kritériá aktívne športovkyne. Strih je ľahko prehnutý a smerom k bokom sa rozširuje. Materiál je krásne elastický, zároveň splývavý a hebučký na dotyk. Pôsobí elegantným a príjemným dojmom.

ŠPORTOVÉ LEGÍNY

Legíny sú vyrobené z ľahko kompresného materiálu, ktorý perfektne tvaruje krivky tela. Vďaka tomu sú legíny presne tými, ktoré potrebujete. Legíny majú elegantný strih s vyšším pásom, krásne stiahnu boky aj bruško a vytvarujú vaše nohy. V oblasti bokov a pásu majú vnútorný šev, ktorý na pohľad pôsobí hladkým dojmom. Šev je ťahaný po vnútornej strane nohavice.

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein