Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Proteínový nápoj, ktorý ťa dostane do formy!

Nerobíme kompromisy, vytvorili sme pre teba luxusný proteínový milkshake, ktorý si ťa získa svojou vynikajúcou chuťou a úplne čistým zložením, bez zbytočnej chémie.

Náš milkshake obsahuje aktívne zložky, ktoré ťa podporia na ceste za krásnu postavou. Či už chudneš alebo na sebe pravidelne pracuješ, treba s činkami!

Proteínový nápoj Banana Chocolate Milkshake je jednotka medzi proteínmi!

  • Uži si vynikajúcu chuť mliečnej čokolády, ktorá sa snúbi s jemnou chuťou banánov, uži si maškrtenie bez výčitiek.
  • Banana Chocolate Milkshake neobsahuje žiadne pridané cukry!
  • Iba 107 kcal v jednej porcii! Navyše väčšina kalórií pochádza z bielkovín, nie zo sacharidov a tukov!!
  • Zaženie hlad.
  • Pomôže ti pri chudnutí.
  • Doplní bielkoviny po športe.
  • Neobsahuje lepok!

Banana Chocolate Milkshake si môžeš užiť ako:

  • Rýchle raňajky, keď ráno nestíhaš.
  • Desiatu pred alebo po tréningu.
  • Akékoľvek denné jedlo, keď chudneš, napríklad ako sladkú bodku miesto večere.

Pozri, čo všetko nájdeš v každej porcii nového Banana Chocolate Milkshake:

Srvátkový proteín

Je bielkovina, ktorú tvoje telo je schopné veľmi rýchlo absorbovať, čo znamená, že tvoje svaly dostanú potrebnú "výživu" vo veľmi krátkej dobe.

Natívny mliečny izolát

Obsahuje veľké množstvo kazeínu, ktorý sa vstrebáva 8-12 hodín, čím podporuje postupné dodávanie esenciálnych aminokyselín do svalov - udržanie svalovej hmoty. Oceníš ho aj pri chudnutí, pretože navodzuje pocit sýtosti.

Koenzým Q10

Je vynikajúci antioxidant, ktorý okrem svojho anti-aging efektu hrá kľúčovú úlohu pre získavanie energie, pre správnu funkciu buniek a pre podporu imunitného systému.

Resveratrol

Je polyfenol, ktorého antioxidačné vlastnosti chránia telo pred voľnými radikálmi.

Enzýmy

Proteáza pomáha štiepiť bielkoviny, ktoré sa ľahšie dostanú do svalov, znižuje tým bolestivosť svalových vlákien po náročnom tréningu.

Alfa amyláza pomáha rýchlo dodať potrebnú energiu do svalu tým, že štiepi škrob na jednoduché sacharidy.

Laktáza štiepi mliečny cukor - laktózu na jednoduché sacharidy, je účinná aj pre osoby s laktózovou intoleranciou alebo neznášanlivosťou laktózy.

 

Plus navyše všetky dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré sú obzvlášť dôležité pre športovcov a pri chudnutí. Športovci majú oveľa vyššiu spotrebu týchto látok.

Ak chudneš, ješ menej a niektorým potravinám sa úplne vyhýbaš, môžeš mať tiež nedostatok vitamínov a minerálov, s čím môže byť spojená únava, zlá nálada alebo napríklad zhoršená kvalita vlasov a nechtov!

Celé zloženie Banana Chocolate Milkshake nájdeš tu

Banana Chocolate Milkshake tí postráži dostatočné množstvo bielkovín, vitamínov a minerálov. Jediné, čo si musíš postrážiť ty, je, aby si včas objednala ďalšie balenie!

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein