Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Túžiš schudnúť?

Vieme, ako si zdravo zrýchliť metabolizmus

drinking_regime@2xRýchly metabolizmus znamená viac spálenej energie a tiež zhodených kíl. Veľa ľudí toho chce docieliť všetkými možnými spôsobmi, keďže v tom vidí najjednoduchšie cestu k svojej vysnívanej postave. Na nasledujúcich riadkoch sa ale dočítaš, ako k tomu dôjsť zdravou cestou. 

 

Dodržuj pitný režim

Úplne jednoduchá rada, ktorej by sa mal držať každý. Je veľmi podstatné byť počas dňa dostatočne hydratovaná. Časopis The Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism dokonca zverejnil štúdium, kde vedci prišli s novým zistením. Stačí piť veľmi malé množstvo vody každých desať minút a metabolizmus sa zrýchli o 30%. Voda navyše napomáha ku krásnej pleti.

 

Skúšaj korenené jedlá

Na výber toho máš veľa. Najmä ázijská kuchyňa obsahuje nespočetné množstvo jedál, kde sa chilli rozhodne nešetrí. Okrem chilli ale nešetri treba zázvorom, škoricou alebo korením. Báť sa nemusíš ani wasabi. Po všetkých týchto položkách začne pracovať tvoja nervová sústava a dočasne sa ti zrýchli metabolizmus. 

 

Nezanedbávaj raňajky

Rýchlo sa najesť a šup do práce. To praktizuje snáď úplne každý. S tým je ale koniec. Pre zrýchlenie metabolizmu je totiž podstatné raňajkovať poctivo a dlho. Nikto nehovorí, že máš vstávať päť hodín pred odchodom, ale tridsať minút si tvoje raňajky zaslúžia.

 

Kroť sa v alkohole

Pravdou je, že alkohol síce metabolizmus urýchľuje, ale veľmi nezdravým spôsobom. Mozog ti počas večierku prepne do takzvaného hladného režimu a žalúdok túži po tých najväčších prasárničkách. V noci po treťom drinku je zrazu snaha schudnúť zabudnutá. Ty sa týmto démonom ale predsa nenecháš ovládať. 

 

Jedz viac bielkovín

Ak chceš zrýchliť metabolizmus, vysoký príjem bielkovín je takmer nevyhnutný. Bielkoviny v každom jedle navyše pomáhajú budovať svalovú hmotu. Nájdeš ich v kuracom alebo hovädzom mäse, rybách, vajciach a mliečnych výrobkoch. 

 

Pi zelený čaj

Zelený čaj je silný antioxidant a podporuje spaľovanie tukov. Za predpokladu, že vypiješ dva až štyri šálky denne, môžeš tak spáliť až päťdesiat kalórií. Pitie zeleného čaju je navyše prevencia proti srdcovým chorobám a má údajne pomáhať znižovať riziko ochorenia rakoviny kože, pľúc, prsníka a hrubého čreva.

 

Ak to myslíš s chudnutím naozaj vážne, vyskúšaj naše prípravky v kategórii Chudnutie.

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein