Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Veľkonočná zľava a súťaž 2021

Ahoj dievčatá, prichystali sme pre vás 20% veľkonočnú zľavu a k tomu ešte aj veľkonočnú súťaž o tri PINKY VEĽKONOČNÉ BALÍČKY v hodnote 76 €. Čítajte ďalej a zistíte, ako získať zľavu a aké sú podmienky pre účasť v súťaži.

O PINKY VEĽKONOČNÉ BALÍČKY nemusíte len súťažiť, môžete si ich kúpiť so super 25% zľavou a k tomu sme pridali darček zdarma.

Z každej objednavky venujeme 1 € deťom z Detského domova v Tachove. 

 

Veľkonočná zľava 20%

Zľavu získate na všetky produkty Pinky Protein okrem výhodných balíčkov, teda produktov, ktoré sú označené ako AKCIA. Na tie zľava neplatí, pretože sú už zľavnené. Zľava sa vzťahuje aj na produkty Pinkslivcova a QUEEN Plačková, okrem balíčkov označených ako AKCIA. Ak chceš zľavu uplatniť, napíš zľavový kód VEĽKANOC v košíku a klikni na tlačidlo PRIDAŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN. Zľava platí v období od 29.3. do 5.4.2021. Tento kód platí pre web www.pinkyprotein.sk.

Veľkonočná súťaž o tri PINKY VEĽKONOČNÉ BALÍČKY v hodnote 76 €

  • Vyhlasovateľom súťaže je EvaQua s.r.o., Křižíkova 393/73, 186 00 Praha Karlín, ktorý prevádzkuje www.pinkyprotein.skwww.pinkyprotein.cz
  • Súťaž je spoločná pre www.pinkyprotein.cz a www.pinkyprotein.sk. Pre pravidlá na www.pinkyprotein.cz prejdi na tento článok.
  • Súťaže sa zúčastní každý, kto vo vyskakovacom okne "Chceš súťažiť o veľkonočný balíček?" klikne na tlačidlo "Áno", vyplní email, krstné meno a všetko potvrdí tlačidlom "CHCEM SÚŤAŽIŤ". Následne nakúpi na www.pinkyprotein.sk produkty v minimálnej hodnote 15 € (po zľave).
  • Súťaž prebieha od 29.3. do 5.4.2021.
  • Losovania sa zúčastnia všetci, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky a ich objednávka bude zaplatená do 9.4.2021.

  • Traja výhercovia získajú PINKY VEĽKONOČNÝ BALÍČEK v hodnote 76 € alebo PINKY VELIKONOČNÍ BALÍČEK v hodnote 2029 Kč podľa toho, či súťažili na www.pinkyprotein.sk alebo www.pinkyprotein.cz.
  • Losovanie prebehne 12.4.2021 a jeho priebeh zverejníme na Instagrame Pinky Protein. Výhercu potom zverejníme pod týmto článkom, uvedieme iba meno a číslo objednávky.
  • Do 14.4.2021 kontaktujeme troch výhercov pre potvrdenie dodacej adresy. Akonáhle adresu potvrdí, výhry pošleme.
  • Zapojením do súťaže súťažiaci dáva súhlas so spracovaním osobných údajov.
  • Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo súťaž kedykoľvek ukončiť, zmeniť či zrušiť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na email info@pinkyprotein.sk alebo telefonicky na čísle +421 951 595 517.

Tešíme sa na vašu účasť a držíme palce!

Dievčatá z Pinky Protein

 

Výhercovia súťaže sú:

Silvie, číslo objednávky 2021000842
Lucia, číslo objednávky 2021100512
Jana, číslo objednávky 202100562

Gratulujeme dievčatá!

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein