Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Buď krásna ako Pinkslivcova - výhodný balíček

Výhodný balíček pre všetky ženy, ktoré chcú byť krásne a myslí to naozaj vážne. Vo výhodnom balení Buď krásna ako Pinkslivcova nájdeš rovno 2x Collagen Pinkslivcova s vynikajúcou príchuťou mango a k tomu ešte ružové rúško Pinkslivcova ZADARMO!

Skladom
€44,07 –15 % €37,37 / ks
Kategória: Pinkslivcova
Hmotnosť: 0.5 kg
produktovka kolagen
Akcia
€44,07 –15 %

Výhodný balíček BUĎ KRÁSNA AKO PINKSLIVCOVA je pre všetky ženy, ktoré preferujú pohyb bez bolesti kĺbov, túžia po krásnej a čistej pleti a zdravých, pevných vlasoch. Obsahuje bioaktívny morský kolagén v tej najlepšej kvalite s Vitamínom C a Kyselinu Hyaluronovú. Ako bonus obsahuje ružové rúško, ktoré je šetrné k citlivej pleti a bez ktorého sa v dnešnej dobe nezaobídeš.

 

Výhodný balíček BUĎ KRÁSNA AKO PINKSLIVCOVA obsahuje:

2x Collagen Pinkslivcová s príchuťou manga obsahuje hydrolyzované kolagénne peptidy z Francúzska, ktoré majú výbornú vstrebateľnosť kvôli svojej nízkej molekulárnej hmotnosti. To zaistí, že sa účinná látka dostane na to správne miesto. Obsahuje oba typy kolagénu, preto je vhodný ako pre zdravú a krásnu pleť, vlasy, nechty, tak aj pre zdravé kĺby! Ďalšími účinnými látkami sú vitamín C, vitamín B5, zinok, železo, niacín a D biotín.

 

K tomu navyše ako bonus dostaneš ZADARMO:

1x Rúško Pinkslivcova ružové - dvojvrstvové módne značkové rúško s aktívnym striebrom, ktoré môžeš používať opakovane. Rúško sme pre teba vyrobili ručne, teda každý kus je originál a jednotlivé kusy sa môžu nepatrne líšiť.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: