Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Chudni s QUEEN, 2 + 1 zadarmo

Ako ste na tom dievčatá? Zhodili ste povianočná kilá? Ja viem, nie je to vôbec ľahké a čaká nás ešte pár týždňov tvrdej driny. Aby som uľahčila vašu cestu za krásnu postavou, pripravila som balíček na chudnutie z mojich obľúbených produktov SLIM, DETOX a ODVODŇOVAČ v akcii 2 + 1 zadarmo. Poďme do toho spoločne!

Skladom
€57,98 / ks

Výhodný balíček Chudni s QUEEN je tvoja cesta za vysnívanou postavou za výhodnú cenu. Pri kúpe produktov SLIM QUEEN, DETOX QUEEN, ODVODŇOVAČ QUEEN dostaneš tretí produkt zadarmo. Už neváhaj a začni novoročnú prípravu do plaviek. Ak by si chcela svoje úsilie ešte viac podporiť, navštív kategóriu Online cvičenie, kde nájdeš videa pre cvičenie ZADARMO. Pokiaľ si nevieš rady s vyváženým jedálničkom, mrkni do sekcie Jedálničky.

Výhodný balíček Chudni s QUEEN obsahuje:

  • 1x Slim QUEEN ti pomôže ešte efektívnejšie spáliť nadbytočné kilá pri cvičení i mimo neho. Tento vysoko účinný spaľovač tukov vo forme tabliet je nabitý overenými termogénnymi látkami.
  • 1x Detox QUEEN je môj zlatý štandard, obsahujúci extrakt zo zeleného čaju, Garcinia kambodžskú a L-Karnitín. Jedná sa o doplnok stravy vhodný pre detoxikáciu organizmu, chudnutie a zvýšenie výkonu pri cvičení.
  • 1x Odvodňovač QUEEN je prípravok vo forme tabliet na odstránenie prebytočnej vody z tela. Podporuje normálnu činnosť obličiek aj prirodzenú obranyschopnosť tela.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: