Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Glutamine by IVKA

Chudneš alebo jednoducho na sebe makáš a bojíš sa straty svalov? Táto čistá a kvalitná forma L-glutamínu zabezpečí, aby k tomu nedošlo, a navyše podporí regeneráciu unavených svalov po tréningu. Vhodný aj pre vegánov! 

Patrónkou tohto produktu je Ivka Sarauerová (Ivka Fitbake z MasterChef), ktorá sa spolupodieľala na jeho vývoji a sama ho užíva každé ráno a po tréningu.

Skladom
€18,67 –20 % €14,93 / ks
Kategória: Krása a regenerácia
Hmotnosť: 0.6 kg
Glutamine by IVKA
Akcia Novinka
€18,67 –20 %
  • Zabraňuje katabolickému efektu 
  • Priaznivý vplyv na regeneráciu svalov 
  • Podporuje rast novej svalovej hmoty 
  • Pozitívny vplyv na imunitný systém 
  • Vhodné pre vegánov 
  • Inovačné technológie 
  • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a HACCP 
  • Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy 
  • Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť

 

ČO JE L-GLUTAMINE

Jedna z najrozšírenejších aminokyselín v ľudskom tele. Najviac sa vyskytuje v kostrovom svalstve. Glutamín je zdrojom dusíka a je vytváraný v tele z kyseliny glutámovej. Najviac ho telo spotrebováva v stresových situáciách, pri chorobe a počas náročného cvičenia. Nedostatok L-glutamínu vo svalových tkanivách spôsobuje zníženie celkovej imunity a regenerácie organizmu. Pri pravidelnom doplňovaní glutamínu nebude dochádzať k úbytku svalovej hmoty, svalové bunky tak budú naopak rásť a ich regenerácia bude rýchlejšia. Navyše má priaznivý vplyv aj na imunitný systém i tráviaci trakt. 

Glutamín by IVKA je fermentovaný L-glutamín, získaný prírodnou cestou z kukurice. Fermentácia je proces, pri ktorom sú jednotlivé aminokyseliny produkované prostredníctvom riadených prírodných enzymatických procesov. Hlavnou výhodou metódy fermentácie je, že výsledným produktom sú 100% čistej L-formy (ľavotočivé) jednotlivých aminokyselín bez nežiaducich prímesí a rezíduí (zvyškov) nežiaducich D-foriem (pravotočivé). Vďaka 100% čistote je pre tieto aminokyseliny charakteristická vysoká funkčnosť, výrazne rýchlejšia vstrebateľnosť a využiteľnosť.

 

HMOTNOSŤ

500 g 

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Balenie obsahuje 50x10 g dávok. Odporúčané dávkovanie 5 g (jedna plná odmerka) ráno a po tréningu. Rozmiešaj odmerku v pohári vody a vypite. Dávkuj pravidelne 4-5 týždňov, potom zaraď aspoň 4 týždne pauzu. Neprekračuj odporúčané denné dávkovanie! 

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Energetická hodnota 1666 kJ/398 kcal
Tuky 0g
Sacharidy 0g
Bielkoviny 99g

 

ZLOŽENIE

fermentovaný L-Glutamine   

 

SKLADOVANIE

Skladuj v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráň pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.  

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladaj mimo dosahu detí!   

 

VYROBENÉ

Pinky Protein, Česká republika 

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.