Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

ODVODŇOVAČ QUEEN inspired by Queen Plačková

Predstavujem tí ďalší prípravok pod hlavičkou QUEEN. Odborníkmi vyvinutý bylinný prípravok vo forme tabliet na odstránenie prebytočnej vody z tela. Podporuje normálnu činnosť obličiek aj prirodzenú obranyschopnosť tela. Odvodňovač QUEEN obsahuje kombináciu výťažkov z Prasličky roľnej, Brezy bielokôrej, Trubkovce osinatého, Žihľavy a Morený srdčitolisté. Tie prirodzene napomáhajú k odvodneniu organizmu. D-manóza pomáha odstrániť nežiaduce mikroorganizmy z močových ciest. Prípravok je vhodný pre vegánov.

Skladom
€28,99 / ks

ODVODŇOVAČ QUEEN

Inspired by Queen Plačková

 

Voda je základom nášho života. U dospelých tvorí 55-60% hmotnosti tela. Ženy pritom majú vo svojom tele menší podiel vody ako muži, pretože majú vyšší podiel tuku v tele. V dnešnej dobe sa veľa hovorí o pitnom režime, ale ďaleko menej sa píše o vylučovaní vody z ľudského tela. Avšak nadmerné zadržiavanie vody v tele spôsobuje celulitídu, pocit presýtenosti, prebytok tuku v oblasti brucha, bokov a pásu, pocit ťažkých nôh a únavu. K zadržiavanie vody v tele prevažne prispieva málo pohybu, sedavé zamestnanie, cukry v strave, prekyslenie alebo aj niektoré druhy liekov (napr. antidepresíva, hormonálna antikoncepcia, lieky na vysoký krvný tlak). Odvodňovač Queen obsahuje extrakt z Prasličky roľnej, Brezy bielokôrej, Trubkovce osinatého, Žihľavy a Morený srdčitolisté, účinná diuretiká, ktoré prispievajú k odvodneniu tela. Ďalej obsahuje D-manózu, ktorá napomáha odstrániť nežiaduce mikroorganizmy z močových ciest. Ide teda o veľmi účinné tablety na odvodnenie.

 

  • Vyrobené pre ženy
  • Odstráni prebytočnú vodu z tela
  • Odstráni nežiaduce mikroorganizmy z močových ciest
  • Obsahuje D-manózu, Prasličku roľnú, brezu previsnutú, Trubkovca osinatého, Žihlavu a Morenu Srdčitolistou 
  • Doplnok stravy
  • Vhodné pre vegánov
  • 60 kapslí
  • Vyrobené v ČR

 

ÚČINNÉ LÁTKY OBSIAHNUTÉ V ODVODŇOVAČI QUEEN

D-manóza je monosacharid, ktorý sa v malom množstve vyskytuje v ovocí. Na rozdiel od ostatných cukrov, ktoré denne prijímame, nie je takmer telom premenený. 90% tohto cukru potom putuje do močových ciest, kde sa prichytia na steny sliznice močových ciest a močového mechúra. Premnožené nežiaduce mikroorganizmy sa tým pádom nemajú kde uchytiť a množiť a odchádzajú prirodzene s močom z tela.

Žihľava dvojdomá je jednou z najúčinnejších bylín na prečistenie a odvodnenie organizmu.

Praslička roľná dokáže vyčistiť celý organizmus. Prasličková vňať obsahuje kyselinu kremičitú, ktorá pôsobí pozitívne na obličky a močový mechúr.

Breza previsnutá je skvelým diuretikom, vhodným pri reumatizme a chorobách obličiek a močových ciest.

Trubkovec Osina podporuje vylučovanie moču a je vynikajúci pri ťažkostiach s metabolizmom kyseliny močovej a všeobecne pri ťažkostiach s vodnateľnosťou.

Morena srdčitolistá napomáha normálnemu tráveniu a chuti do jedla. Priaznivo pôsobí na normálnu činnosť pečene a činnosť nervovej sústavy. Prispieva k normálnej funkcii močovej sústavy (obličiek) a k normálnemu metabolizmu cukrov. 

 

NÁVOD NA POUŽITIE

2 kapsule ráno, zapiť dostatočným množstvom vody. Užívaj po raňajkách. Nepoužívaj nalačno. Nezapíjaj nápojmi obsahujúce kofeín. 

 

Odporúčané denné dávkovanie

2 kapsule denne (1 kapsula = 500 mg)

Neprekračuj odporúčanú dennú dávku a prípravok nepoužívaj ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Množstvo (hmotnosť): 60 kapsúl v balení (30 g)

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 

Obsah účinných látok v 1 dávke = 1 kapsula  
640 mg D-Manóza  
120 mg Praslička roľná 7%
70 mg Breza previsnutá 10:1
70 mg Trubkovec Osina 10:1
70 mg Žihľava  
30 mg Morena srdčitolistá 10:1

 

ZLOŽENIE

D-Manóza, Praslička roľná, Breza previsnutá, Trubkovec Osina, Žihľava, Morena srdčitolistá, Extrakt zeleného čaju, Celulózová kapsule.

 

SKLADOVANIE

Skladuj v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráň pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

 

UPOZORNENIE

Nepoužívaj ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ukladaj mimo dosah detí! Nie je vhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak máš akékoľvek zdravotné ťažkosti, pred užívaním sa poraď so svojím ošetrujúcim lekárom.

 

VYROBENÉ

Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: