Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Online cvičenie

V tejto sekcii nájdeš cvičenie na doma. Cvičenia sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak i pre pokročilých. Každý druhý týždeň pre teba pripravíme nové cvičiace video so zameraním na najdôležitejšie partie tela. Ak by si chcela urýchliť svoju cestu za vysnívanou postavou, neváhaj navštíviť sekciu CHUDNUTIE, kde nájdeš tych najlepších pomocníkov pre zdravé chudnutie a výživu. V kategórii KRÁSA A REGENERÁCIA nájdeš produkty, ktoré ťa urobia ešte krajšou a podporia regeneráciu tvojho tela! Nezabudni na OBLEČENIE A DOPLNKY na cvičenie :)

 

Domáce cvičenie na NOHY, ZADEK A BRUCHO │25 MIN

 

Ahoj dievčatá, leto klope na dvere a naše Markétka vám pripravila perfektné cvičenie na doma pre krásne nohy, bruško a zadoček!

Nezabudni po rannom cvičení na dobré raňajky. Mrkni na našu proteínovú kašu s tropickým ovocom s nízkym obsahom cukrov a vysokým podielom bielkovín.

 

Domáce cvičenie NA HORNÚ POLOVICU TELA │30 min

 

Ahoj dievčatá, pripravte si činky, stoličku a ideme poriadne precvičiť hornú polovičku tela. Tentokrát vás trénerka Markéta nebude vôbec šetriť.

A ak sa necítiš na poriadne cvičte, vyskúšaj nakopávač Pinky Skinny Drink, ktorý ti dodá energiu a pomôže pri spaľovaní tukov.

 

Domáce cvičenie NA BRUŠKO│30 min

 

Ahoj dievčatá, máme tu ďalší online video cvičenia od Pinky Protein. Tentoraz sa s Markétou pozrieme na Vaše krásna bruška.

A ako je známe, pre dokonalé bruško nestačí len ľahy sedy, ale zameriame sa aj na kardio.

  

Domáce cvičenie FULL BODY│30 min

 

Holky máme tu nový rok, a ideme si spoločne pre vysnívané postavy! Naša Markétka má pre vás super cviky na celé telo!

Ak sa chceš do toho pustiť na 100%, naša Janička má pre teba jedálniček na mieru, s ktorým sa dostaneš do formy raz, dva.

 

  


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať cvičiaci videá Pinky Protein na sociálnych sieťach nezabudni je označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein