Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

SLIM QUEEN inspired by Queen Plačková

Toto je moja cesta k vysnívanej postave! Prémiový SLIM QUEEN, ktorý ti pomôže ešte efektívnejšie spáliť nadbytočné kilá pri cvičení i mimo neho. Tento vysoko účinný spaľovač tukov vo forme tabliet je nabitý overenými termogénnymi látkami.

Skladom
€28,99 / ks

SLIM QUEEN

Inspired by Queen Plačková

 

Cvičíš, aby si spálila nadbytočné kalórie a stále sa tvoja váha nemení? Hľadáš účinné tablety na chudnutie a nevieš, ktoré si vybrať? Mám pre teba odborníkmi vyvinutý doplnok stravy, ktorý podporuje chudnutie nielen pri cvičení, ale aj v dňoch, ktoré odpočívaš. Tento spaľovač tukov je určený pre efektívne odbúranie tukových zásob. Vďaka unikátnej kombinácii látok, ako sú L-karnitín, kofeín a Synefrín, dôjde k ideálnej mobilizácii tukových zásob a k urýchlenej premeny tukov na energiu.

Nielen že naštartuje tvoje telo na spaľovanie tukových zásob, súčasne ho nakopne k lepším výkonom. Budeš schopná podať ešte vyšší výkon a spáliť viac tukov.

 

 • Vyrobené pre ženy
 • Efektívne spaľuje telesný tuk pri tréningu i mimo neho
 • Stimuluje k vyššiemu výkonu a zvyšuje jeho efektivitu
 • Mobilizuje tukové zásoby a zrýchli ich premenu na energiu
 • Obsahuje Acetyl L-karnitín, kofeín, Synefrín a ďalšie
 • Športová výživa, doplnok stravy
 • 60 kapsúl
 • Vyrobené v ČR

 

Účinné látky obsiahnuté v SLIM QUEEN

 • Synefrín - citrusové plody obsahujú bioflavonoidy. Jeden z bioflavonoidov, ktorý podporuje štiepenie tukov a zrýchľuje metabolizmus, je synefrín. Ten je obsiahnutý v divokom pomaranči. Ten oproti predtým používanému a už dlho zakázanému efedrínu nemá zlý vplyv na krvný tlak a srdcový tep. U žien sa tiež preukázalo, že pridaním synefrínu k bežnému jedlu dôjde k termogénnemu efektu, teda je potreba viac energie pre spracovanie potravy.
 • Acetyl L-karnitín má schopnosť prenášať viac mastných kyselín do buniek, aby sa premenili na energiu, a tak z neho robí účinný prostriedok na zvýšenie výkonu, spaľovanie tukov a chudnutie.
 • Kofeín má svoje miesto v receptúrach spaľovačov nielen pre svoje dokázané účinky na zvýšenie činnosti počas cvičenia, ale aj pre svoje schopnosti zrýchliť metabolizmus. Častý príjem kofeínu ti pomôže k zvýšenemu využitiu tukov ako zdroj energie.
 • Extrakt z čierneho korenia je tiež dôležitou substanciou v receptúrach výkonných spaľovačov, pretože špecifické látky (najmä piperín, ktorý sa nachádza v čiernom korení) pomáhajú k vstrebávaniu a lepšiemu využitiu ostatných účinných zložiek.
 • Vitamín B3 nielen prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, ale aj k normálnej činnosti nervovej sústavy a tiež k psychickej činnosti. Vitamín B3 tiež pomáha k zníženiu vyčerpania a únavy.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

V deň tréningu si daj 2 kapsule 15 min pred cvičením. V deň, keď netrénuješ, si daj 1 kapsulu po raňajkách. Nepoužívaj nalačno. Nezapíjajte nápojmi obsahujúce kofeín. Neprekračuj odporúčanú dennú dávku a prípravok nepoužívaj ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Potravina s veľkým množstvom kofeínu (150 mg / 1 g = 2 kapsule). Nie je vhodné pre kardiakov a osoby s vysokým krvným tlakom. Ak máš akékoľvek zdravotné ťažkosti, pred užívaním sa poraď so svojím ošetrujúcim lekárom.

Množstvo (hmotnosť): 60 kapsúl v balení (30 g)

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY% RVH *

Obsah účinných látok v 1 dávke = 2 kapsule *% RHP
600 mg Acetyl L-karnitín --
150 mg Bezvodého kofeínu --
50 mg Vitamínu C (kyselina L-askorbová) 63%
15 mg Synefrínu (98 %) --
5 mg Niacín (vitamin B3) 31%
5 mg Extrakt z čierneho korenia (piperín 95 %) --
2 mg Vitamínu B6 (pyridoxín) 143%

* = RHP denná referenčná hodnota príjmu

 

ZLOŽENIE

Acetyl L-karnitín (74% hm.), Bezvodný kofeín, Vitamín C, Synefrín, Extrakt z čierneho korenia, Niacín (vitamín B3), Vitamín B6, Želatínová kapsula.

 

SKLADOVANIE

Skladuj v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Ukladaj mimo dosah detí.

 

UPOZORNENIE

Doplnok stravy, so sladidlami. Ukladaj mimo dosah detí. Nepoužívaj ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Potravina s veľkým množstvom kofeínu (150 mg / 1 g = 2 kapsule). Nie je vhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre kardiakov a osoby s vysokým krvným tlakom. Ak máš akékoľvek zdravotné ťažkosti, pred užívaním sa poraď so svojím ošetrujúcim lekárom.

 

VYROBENÉ

Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: