Doprava ZADARMO od 75 EUR (SK a CZ)

Stravovací plán na mieru

Chceš sa dostať do formy, ale v plánovaní jedálničku zlihávaš? Naša nutričná poradkyňa Janička je tu práve pre teba! Objednaj si jedálniček a behom pár dní obdržíš stravovací plán podľa toho, čo máš rada, bez toho aby si jedla čokoľvek, čo neznášaš.

Uvidíš, ako ťa ľahké a chutné recepty dostanú do formy. V kombinácii s doplnkami stravy Pinky Protein to pôjde skoro samo.

Tak čo, ideš do toho?

Skladom
€37,38 / ks
Kategória: Jedálničky
Hmotnosť: 0.01 kg
Stravovací plán na míru
Tip

Stravovací plán na mieru

Nemôžeš nájsť jedálniček, ktorý vyhovuje tvojim potrebám? Potom je tvoj šťastný deň. Plánovanie jedla je skvelý spôsob ako zabezpečiť, aby si schudla, pridala na sile alebo len udržala zdravé stravovacie návyky. Či chudneš, alebo cvičíš, pripravím ti jedálniček, ktorý presne vyhovuje tvojim požiadavkám a dokonca nebudeš musieť vynechať jedla, ktoré máš rada. Ani ťa nebudem nútiť jesť nič, čo nemáš rada. Možnosti sú nekonečné. Nestresuj sa plánovaním jedla a nechaj sa viesť mojou kreativitou a mnohoročnými skúsenosťami vo výžive.

Ako budeme postupovať?

Po zakúpení balíčka obdržíš dotazník, ktorý obsahuje:

  • Základné informácie o klientovi
  • základné miery
  • Osobné zdravotné anamnéza
  • Osobné zdravotné anamnéza v rodine
  • Čo malo pravdepodobne najväčší vplyv na vzostup tvoje hmotnosti?
  • Všeobecné informácie
  • Tvoj denný režim
  • Doplnkové informácie

Za niekoľko dní obdržíš jedálniček presne podľa zadaných informácií. Zohľadním všetky tvoje preferencie, nech seš na bezlepkovej diéte, vegan a pod.

Neboj sa mi ozvať po celú dobu nášho spoločného mesiaca s akýmkoľvek dotazom týkajúcim sa výživy a zdravého životného štýlu. Verím, že spoločnými silami nájdeme tú správnu cestu.

 

 


Slečna, ak sa rozhodneš zdieľať produkty Pinky Protein na sociálnych sieťach, nezabudni ich označiť #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.